Умови оплати

Будь-яка форма оплати за продукцію, чи послуги, що реалізуються компанією ☀️LightProm, в тому числі товар, представлений в даному інтернет-магазині, здійснюється виключно в національній валюті України — гривні.Безготівкова оплата.

Після оформлення замовлення з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей замовлення, та надасть

реквізити, для оплати:

на банківську карту (можливість сплати на карту Visa або MasterCard як з власної карти, через мобільний банківський додаток, так і з будь якої банківської карти);


• на розрахунковий рахунок (вам буде надіслано рахунок-фактуру, за яким ви зможете сплатити як в касі відділення будь-якого банку, так і з розрахункового рахунку підприєства чи організації будь якої форми власності.

Також, працюємо з ПДВ! У разі безготівкової оплати між розрахунковими рахунками підприємств, ціна на продукцію буде вище, від зазначеної на сайті на 20%.


Доставка замовлення можлива після надходження коштів на розрахунковий рахунок, або карту нашого підприємства.


Оплата готівкою.

При самовивозі, отриманні товару від кур’єра, або у відділеннях служб "Нова пошта" та "Укрпошта" ви маєте можливість оплатити замовлення післяплатою при виборі способів доставки:

1. Доставка кур’єром служби доставки "Нова пошта" та/або "Укрпошта".

2. Доставка у відділення «Нова пошта» накладеним платежем. Оплата здійснюється після перевірки складу посилки на відповідність замовлення і товарному чеку.

Зверніть увагу, що «Нова пошта» стягує комісію за перерахування грошового переказу — 2% + 20 грн.

3. Доставка у відділення "Укрпошта" накладеним платежем.

4. Доставка кур'єром компаніі ☀️LightProm по м. Харків.

5. При самовивозі.


icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email icon_mes