nashi poslugy 1 10x10 -  - Про нас

Про нас

«LightProm» є професіоналом в області виробництва, конструювання промислових побутових і комерційних світлодіодних світильників на ринку України. Мета компанії постійно створювати краще світлодіодне освітлення з максимально оптимальним рішенням ціни і якості. Ми вже запропонували ринку більше 60 моделей світильників для об’єктів різної складності і характеру. Вся продукція, що випускається нами продукція, проходить ретельні перевірки і випробування кожної випущеної партії світильників.

Розрахунок і проектування освітлення

Не знаєте які світильники і скільки штук купити? Яку потужність підібрати під ваше приміщення? Для того щоб не витрачати зайві кошти і час на покупку непотрібного або невідповідного обладнання, замовте светотехнический розрахунок. Наші досвідчені фахівці приїдуть на місце або згідно вашого «Технічного завдання» розрахують потужність, кількість і тип необхідного світильника за допомогою сучасних програмних засобів.

Це дозволить:
● визначити кількість світильників
● знайти їх оптимальне розташування
● розрахувати технічні параметри кожного приладу (Потужність, світловий потік і ін.)
● виконати контрольну перевірку рівня освітленості.

Використання світлотехнічного розрахунку економить НЕ тільки гроші, але і час. Вам не доведеться думати про те, як і де, розмістити світильники, і скільки їх потрібно. Придбання обладнання буде здійснюватися на підставі результатів світлотехнічного розрахунку, де буде конкретно вказано кількість і потужність приладів, а при необхідності – їх конструкція (підлоговий, підвісний, стельовий і ін.).

nashi poslugy 2 15x10 -  - Про нас
nashi poslugy 3 16x10 -  - Про нас

Установка освітлення

Монтаж освітлення – це одна з основних стадій будівництва або капітального ремонту. установка освітлювальних приладів необхідна в будь-яких будівлях – від промислових об’єктів до приватних будинків. Ми пропонуємо послуги з монтажу, налаштування та оновлення систем освітлення різних типів. У нашому штаті працюють кваліфіковані інженери-монтажники з великим досвідом. ми беремося за виконання проектів будь-якої складності, використовуємо прогресивні підходи до вирішення поставлених завдань, гарантуємо високу якість за демократичними цінами. Наші майстри висувають високі вимоги до створюваних систем освітлення, звертаючи особливу увагу на їх функціональність, безпека, екологічність і економічність.

Установка систем освітлення включає:
● прокладки кабельних трас;
● роботу в місцях підключення до мережі
● монтаж різних освітлювальних приладів;
● установку систем захисту і джерела
безперебійного живлення,
● заземлення;
● інші необхідні роботи