Наші послуги

Команда компанії LightProm є провідним експертом в сфері освітлення!

Ми надаємо широкий спектр послуг у сфері енергозберігаючого освітлення для вашого бізнесу. Наш досвід включає в себе успішне впровадження проектів освітлення на об'єктах різної складності: від офісних приміщень до великих виробничих площ.


Наші послуги включають:

1. Реалізація освітлювальних рішень: Ми пропонуємо широкий асортимент світильників, прожекторів, ламп та інших високоефективних рішень для робочих, офісних, і промислових приміщень.

2. Розробка проектної документації: Наша команда кваліфікованих фахівців-світлотехніків готова розробити індивідуальні проекти освітлення, враховуючи ваші потреби та особливості об’єктів.

3. Реалізація готових проектів: Ми здійснюємо повний цикл реалізації освітлювальних проектів, починаючи від концепції, розрахунку проекту і закінчуючи монтажем та сервісом.


Ви завжди маєте змогу ознайомитися з прикладом наших робіт.


Чому обирають нас:

✔️ Професіоналізм: Ми маємо успішний, 24-х річний досвід на ринку, та велике портфоліо задоволених клієнтів. Ознайомтеся з прикладами реалізованих нами проектів.

✔️ Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен бізнес унікальний, тому надаємо індивідуальний підхід до кожного проекту, хоч це міський басейн, хоч тенісний корт, хоч цілий виробничий цех промислового підприємства.

✔️ Якість та надійність: Наші світлодіодні прожектори, світильники, та інше світлотехнічне обладнання відомі своєю високою якістю та довговічністю, а також, головною перевагою — довгостроковою гарантією як на продукти, так і на послуги.

✔️ Контроль та сервісне обслуговування: Контроль процесу реалізації проекту доступний на будь якому кроці, та подальше функціонування готового проектного рішення забезпечено гарантійними зобов’язаннями не тільки виробниками продукції, а й нами, як проектно-монтажною організацією, що є безпрецедентним на ринку освітлення.


Виконуємо наступні проектно-монтажні роботи по встановленню світлодіодного освітлення:

☀️ Направлене та фонове освітлення (торгівельні, офісні та житлові приміщення)
☀️ Вуличне освітлення (архітектурне, фасадне, дорожнє, тротуарне; освітлення території підприємств, та організацій; освітлення АЗС)


☀️ Промислове освітлення (освітлення виробничих цехів, промислових ліній, складів, ангарів)☀️ Освітлення у сфері спорту та відпочинку (освітлення басейнів, тенісних кортів, спортивних майданчиків, палаців спорту, стадионів, парків культури та відпочинку)Долучіться до наших задоволених клієнтів, і ми гарантуємо вашому бізнесу яскраве та ефективне освітлення!


«LightProm» є професіоналом в області виробництва та конструювання промислових, побутових і комерційних світлодіодних світильників та прожекторів на ринку України.

Мета компанії — постійно створювати краще світлодіодне освітлення з максимально оптимальним рішенням ціни і якості. Ми вже запропонували ринку більше 60 моделей світильників для об’єктів різної складності і характеру. Вся продукція, що випускається нами, проходить ретельні перевірки і випробування кожної випущеної партії, будь то світильники, чи прожектори.Розрахунок і проектування освітлення

Не знаєте які світильники і скільки штук купити? Яку потужність підібрати під ваше приміщення?

Для того щоб не витрачати зайві кошти і час на покупку непотрібного, або невідповідного обладнання, замовте світлотехнічний розрахунок в Лайт Пром! Наші досвідчені фахівці приїдуть на місце, або згідно вашого «Технічного завдання» розрахують потужність, кількість і тип необхідних світильників за допомогою сучасних програмних засобів.

Це дозволить:

● визначити кількість світильників;

● знайти їх оптимальне розташування;

● розрахувати технічні параметри кожного приладу (потужність, світловий потік і т. ін.);

● виконати контрольну перевірку рівня освітленості.

Використання світлотехнічного розрахунку економить не тільки ваші гроші, але і час. Вам не доведеться думати про те, як і де розмістити світильники, і скільки їх потрібно, щоб задовольнити вимоги до якості та кількості освітлення приміщення. Придбання обладнання буде здійснюватися на підставі результатів світлотехнічного розрахунку, де буде конкретно вказано кількість і потужність приладів, а при необхідності – їх конструкція (підлоговий, підвісний, стельовий і т.ін.).


Встановлення освітлення

Монтаж освітлення — це одна з основних стадій будівництва, або капітального ремонту. Встановлення освітлювальних приладів необхідне в будь-яких будівлях: від промислових та виробничих об’єктів до приватних будинків.

Ми пропонуємо послуги з монтажу, налаштування та оновлення систем освітлення різних типів. У нашому штаті працюють кваліфіковані інженери-монтажники з великим професійним досвідом. Ми беремося за виконання проектів будь-якої складності, використовуємо прогресивні підходи до вирішення поставлених завдань, та гарантуємо високу якість за демократичними цінами.

Наші майстри висувають високі вимоги до створюваних систем освітлення, звертаючи особливу увагу на їх функціональність, безпеку, екологічність і економічність.

Установка систем освітлення включає:

● прокладки кабельних трас;

● роботу в місцях підключення до мережі;

● монтаж різних освітлювальних приладів;

● установку систем захисту і джерела безперебійного живлення;

● заземлення;

● інші необхідні роботи.

icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email icon_mes icon_skype