Виробництво LED світильниківНаші послуги

«LightProm» є професіоналом в області виробництва, конструювання промислових, побутових і комерційних світлодіодних світильників на ринку України. Мета компанії постійно створювати краще світлодіодне освітлення з максимально оптимальним рішенням ціни і якості. Ми вже запропонували ринку більше 60 моделей світильників для об’єктів різної складності і характеру. Вся продукція, що випускається нами, проходить ретельні перевірки і випробування кожної випущеної партії світильників.

Ознайомитися з асортиментом можна перейшовши за цим посиланням ССЫЛКЕ.

Розрахунок і проектування освітленняНаші послуги

Не знаєте які світильники і скільки штук купити? Яку потужність підібрати під ваше приміщення?
Для того щоб не витрачати зайві кошти і час на покупку непотрібного або невідповідного обладнання, замовте світлотехнічний розрахунок. Наші досвідчені фахівці приїдуть на місце або згідно вашого «Технічного завдання» розрахують потужність, кількість і тип необхідного світильника за допомогою сучасних програмних засобів.

Це дозволить:

  • визначити кількість світильників
  • знайти їх оптимальне розташування
  • розрахувати технічні параметри кожного приладу (потужність, світловий потік і ін.)
  • виконати контрольну перевірку рівня освітленості.

Використання світлотехнічного розрахунку економить не тільки гроші, але і час. Вам не доведеться думати над тим, як і де, розмістити світильники, і скільки їх потрібно. Придбання обладнання буде здійснюватися на підставі результатів світлотехнічного розрахунку, де буде конкретно вказано кількість і потужність приладів, а при необхідності – їх конструкція (підлоговий, підвісний, стельовий і ін.).

Ознайомитися з виконаними нами об’єктами можна перейшовши за цим посиланням ССЫЛКЕ.

Не витрачайте свій час, телефонуйте і замовляйте світлотехнічний розрахунок у професіоналів.

Монтаж освітленняНаші послуги

Монтаж освітлення – це одна з основних стадій будівництва або капітального ремонту. Установка освітлювальних приладів необхідна в будь-яких будівлях – від промислових об’єктів до приватних будинків. Ми пропонуємо послуги з монтажу, налаштування та оновлення систем освітлення різних типів. У нашому штаті працюють кваліфіковані інженери-монтажники з великим досвідом. Ми беремося за виконання проектів будь-якої складності, використовуємо прогресивні походи до вирішення поставлених завдань, гарантуємо високу якість за демократичними цінами. Наші майстри висувають найвищі вимоги до створюваних систем освітлення, звертаючи особливу увагу на їх функціональність, безпека, екологічність і економічність

Установка систем освітлення включає:

  • прокладання кабельних трас;
  • роботу в місцях підключення до мережі;
  • монтаж різних освітлювальних приладів;
  • установку систем захисту і джерела безперебійного живлення;
  • заземлення;
  • інші необхідні роботи

Ознайомитися з виконаними нами об’єктами можна перейшовши за цим ССЫЛКЕ.

Не витрачайте свій час, телефонуйте і замовляйте монтаж у професіоналів.