НАШІ РОБОТИ

2007

м. Волочиськ, Дитячо-юнацька спортивна школа

Компанія Light Prom пропонує освітлювальні прилади та монтажні адаптери для футбольних полів, в яких є все, що потрібно для невеликих і середніх полів для вирішення проблем, пов’язаних з тінями і відблисками. Чи не якісне освітлення футбольного поля може привести до серйозних травм, оскільки тінь ускладнює переміщення гравців по полю, а відблиски можуть засліплювати очі в моменти інтенсивної гри. Фактори, які необхідно враховувати на полі, – це розташування трибун, лавок і можливих бічних сторін стадіону. Освітлення повинно бути рівномірним і, отже, повинно бути розміщено за межами можливих перешкод, а також за межами самого поля.

Докладно

IMG 20191120 185557 scaled 14x10 -  - Наші роботи

2009

Вірменський культурний центр, м. Харків, виконане архітектурне підсвічування фасаду

Фасадне освітлення наших будівель має важливе значення для створення естетичної міського середовища. У наші дні будівлі повинні бути знаковими пам’ятками і відрізнятися один від одного як вдень, так і вночі. Ретельно спроектоване нічне освітлення на фасадах з урахуванням архітектури будівлі, контексту і контролю проникнення світла дуже важливо для створення образу, який сподобається всім.

Докладно

IMG 20191028 181813 scaled 14x10 -  - Наші роботи

2010

НПП Юбісі Промо, м. Харків, повна реконструкція загального освітлення 13 цеху механічної обробки металу

Створення хорошої системи промислового освітлення включає розгляд безлічі критеріїв проектування з урахуванням візуальних завдань (роботи) і умов експлуатації на об’єкті. З Lightroom в якості досвідченого партнера промислові компанії можуть швидко, надійно і легко використовувати потенціал цифрових, інтелектуальних і мережевих світлових рішень. Разом з вами ми розробляємо цілісні та індивідуальні рішення для будь – якого застосування-від виробничих цехів, складів, коридорів і сходових клітин до офісних робочих станцій і зовнішніх площ навколо будівель.

Докладно

IMG 20180830 143057 scaled 14x10 -  - Наші роботи